Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai  Hobby MuOnline - cia rasite visa reikalinga informacija, noredami zaisti Mu-Hobby serveryje!
[Siuntinių nuorodos]
MU-HOBBYClient1: [87 Mb](naujausias)
MU-HOBBY Client2: [80 Mb] (standartinis)

MU-HOBBY music: [80.4 Mb]
MU-HOBBY sound: [63.3 Mb]

MU-HOBBY Clicker: [0.3 Mb]
WINDOWS platformos naudotojams:
Jei paleidus Launceri duoda pranešimą
Failed to set data for key , tada su dešiniu pelės klavišu nustatykite per PROPERTIES->COMPATIBILITY (YPATYBĖS->SUDERINAMUMAS)leisti programą RUN as ADMINISTRATOR (arba PALEISTI ADMINISTRATORIAUS TEISĖMIS)


LINUX platformos naudotojams:
Parsisiųsti Mu-Hobby. Parsisiuntus nueiti į programinį centrą, parsisiųsti "Play on Linux". Ją paleidus paspausti mygtuką "Nustatyti". Naujame lange, spaudžiate "Naujas" ir atsidaro lentelė "Virtual drive creator" pasirenkate bitus (64 ar 32), kurių jūsu kompiuteris yra ir įrašote pavadinimą "Mu". Atsiranda Virtual driveris. Paspauskite ant jo. Ir per viduriuką yra "Wine versija", jei neturi Wine rašo "system" spaudžiate pliusiuką, ir parsisiunčiate 2.4 Wine versiją, pusę jau turite. Tuomet spaudžiate prie pasirinkčių "Įvairūs" ir spaudžiate paskutinę pasirinktį "Paleisti .exe failą iš šio virtualaus disko" ir pasirenkate parsisiųstą Mu-Hobby. Pasileidžia Wine programa ir truputį palaukus išmeta instaliavimo lentelę (Kaip per windowsus) įsirašote kur jums tenkina. (būtina pasirinkti Wine versiją kitaip gali nepaleisti instaliavimo) prie pasirinkčių spaudžiate "Bendra" ir paspaudžiate "padaryti naują nuorodą iš šio virtualaus disko" ir pasirenkate abu .exe mu hobbio failus, jie atsiranda ant darbastalio. Ir viskas. Spaudžiate jungtis ir turi pasileisti.

ANDROID platformos naudotojams:
1. Atsisiųsti ir įsidiegti planšetėj arba telefone
[Linux on Android] programėlę
2. Susiinstaliuoti Mu-Hobby pagal Linux platformos instrukcijas

[Video pamokos pradedantiesiems]
-->